hledat

Tags:

Nečekaný materiál od DMS? Separ a Dame do tří týdnů vydají další album

Sdílej

Jejich popularita a prodeje jsou obdivuhodné. Asi jediná banda, která se může počtem přívrženců rovnat s legendárníma Kontrafakt. Nebylo to hned. DMS se dralo na vrchol postupně, ale ten vzestup nelze přehlížet. Aktuálně možná nejnadupaněší a nejenergičtější parta na mapě československého rapu. A přestože jejich poslední album „Prepačte Official“ ještě nestihl řádně zestárnout, dočkají se fanoušci dalšího.

Radikální rap a vytříbená technika. K tomu přidej úderné beaty od Smarta. DMS zasáhlo téměř každého, kdo se v Čechách a na Slovensku motá ušima kolem rapu. Poslední album vydané v prosinci bylo velice vlídně přijato a velmi dobře se prodávalo. Jeho autoři pak nečekaně zcela bez ohlášení přidávají další dlouhohrající materiál.

Nové album „MDMS“ vychází 19. srpna a čítá dříve vydané singly „Sós/jak ti je*e“ či „Prečo/lebo“. Cekem se dočkáme patnácti stop, které obohatí hosté Yzomandias a Nik – Tendo. Lákadlem může být i přiložený snippet, který odtajní částečně karty, ale především pak zastihne Smarta za mikrofonem, což byste si neměli nechat rozhodně ujít. A některé nové flákoty zřejmě zaslechneme i na letošním ročníku Hip Hop Kempu, který se neúprosně blíží.

Tracklist:

1. SOS
2. JAKTIJB
3. PRECO
4. LEBO
5. NPRBLM feat. Yzomandias
6. NCHDZNM
7. PLEJ
8. 100P
9. FUCKOFF
10. MDMS
11. NMSM
12. TLSPNG
13. SLVDSLV
14. MLMLTN feat. Nik – Tendo
15. KLNFLN

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz