hledat

Tags:

Názvem se Rick Ross vrací na počátek své cesty, ale dokáže ze sebe ještě vymáčknout nějakou šťávu?

Sdílej

William Leonard Roberts druhý, zakladatel vydavatelství Maybach Music, stojící za poetickou stránkou songu Big Tyme, o kterém bude nyní řeč, a jenž je zároveň tím posledním lákadlem na vycházející album Port of Miami 2. Nový nosič zaklepe na prodejní pulty již v pátek devátého srpna a bude obsahovat 15 stop. Zda se tedy bude jednat o navazující album na jeho debutový počin z roku 2006, se dozvíme co nevidět.

Tento klip obsahuje všechna rapová klišé, na jaká si jen vzpomenete. Prachy, luxusní káry, rychlé jízdy, prsaté a prdelaté ženy, alkohol, drahé hadry, zlaté řetězy, ale také třeba jachtu. Neboli ego až na prvním místě. Jo a taky nějaká ta camea, třeba takového DJ Khaleda. Co ty další, dáte?

Rosse jsme mohli v našich končinách, a teď myslím vlastně zahraničí, které ale stále považujeme více či méně za své, naposled vidět vloni v Blavě na festivalu Hip Hop Žije, kde Rick vystoupil i přes fakt, že necelého čtvrt roku předtím prodělal, s největší pravděpodobností, infarkt. K němu se dopracoval i přes změnu životosprávy z let předchozích, díky kterým shodil přebytečné kilogramy, a že jich nebylo málo a jenž mu již v minulosti všelijaké záchvaty a zdravotní příhody přinesly. A rovnou si narovinu řekněme, že na loňské show tato událost byla dosti znát.

I přes nebo právě pro tento fakt zcela oprávněně pochybuji o schopnosti Williama svůj výkon z klipu adekvátně v budoucnu naživo obhájit. A to je v tomto případě laťka proklatě nízko, protože energičností v něm nepřekypuje.

Mr. T

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz