hledat

Tags:

Naštvaný, agresivní, striktní…P.A.T. zas a znovu potvrzuje, jaká poloha mu vyhovuje nejvíc

Sdílej

Šestadvacetiletý Pouličný autor tónov tento měsíc vyšle do hry své další album „Revenant“, kterým naváže na debut „3.U.M.F! i loňskou nahrávku „Franto“, která však zase až takovou díru do světa neudělala (tato recenze vám připomene proč).

Zatímco minule se tracklist zastavil na dvaceti položkách, v nichž si podávala dveře spousta hostů, tentokráte nám bude naservírováno patnáct věcí a jediný host – Patův šéf z Pozor Records Rytmus.

Při pohledu na přehled písní se mimo jiné můžeme těšit na „Attilu 2“, což zřejmě bude pokračování chvály MMA zápasníka Attily Végha, jehož má v závěru letošního roku pod organizací Oktagon čekat „česko-slovenský fight století“ s Karlosem Vémolou.

A to zřejmě žádným sladkým cukrkandlem zavánět nebude, což platí i pro dosavadní striktní indície „Táta je spátky“, jíž nevybíravě produkoval Deryck a „Renevant“, která je nejčerstvějším vizuálním pozdravem z jeho videografie.

P.A.T. si udělal hudbu sám a trochu zopakoval koncept jednoho z jeho průlomových singlů „Nero“ – proslov v úvodu, dlouho najíždějící beat a hlavně ostrá a upřímná slova, která bodají jak rozohněné hejno vos.

„Největší fire co jsem v poslední době slyšel, respekt. Otevřený názor, nefalešné city, tak to má být,“ napsal jeden z diskutujících fanoušků na YouTube a podle nás to celkem vystihl.

Taky máte pocit, že mu nejvíce sedí právě nazlobená a přísná poloha, kterou už vytáhl například i v dissu na Molocha?

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz