hledat

Tags:

Na návrat Biggieho múzy už se čeká roky. Je Lil´ Kim relevantní i v éře Nicki s Cardi?

Sdílej

Někdejší Biggieho múza Little Kimberly tu byla ještě před všemi novodobými provokátorkami a la Nicki Minaj nebo Cardi B a byla první, jež dokázala pobuřovat nejen texty, ale i vzevřením a chováním.

Členka Junior M.A.F.I.A. se pak cítila dotčena a mladší kolegyně obviňovala, že jí ukradly styl, nicméně vývoji a přirozenému střídání generací zkrátka neporučila (a to i přes evidentní návštěvy plastického chirurga).

Do karet jí však příliš nehrálo ani to, že už je bez alba velmi dlouho a na její pátou studiovou deskou už se čeká čtrnáct let. Přesně tolik je totiž nahrávce „The Naked Truth“, jíž se i v době úpadku prodeje fyzických nosičů prodaly miliony kopií.

Nově zveřejněné singly jako „Found You“, ve kterém jsou k zastižení také atlantský O.T. Genasis a miamské dámy City Girls, však dávají naději, že se neustále odkládaný materiál skutečně sbírá a že se jednoho dne vydá.

Kdyby ne, asi by to byla škoda – „nejlepší přítelkyně“ Faith Evans se totiž už roky snaží držet krok s dobou tvorbou klubové muziky a rozhodně se zvukově neutápí v devadesátých letech minulého století.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1