hledat

MF Doom vs. Cookin Soul – Doom Xmas

Sdílej

Vánoce jsou tady, sváteční atmosféra na nás dejchá všude možně a měla by být pohoda. Samozřejmě jaký si to uděláš, takový to máš. Někdo lítá v depresích po obchodech a řeší dárky, nákupy na měsíc, protože bude dva dny zavřeno. 
 
Pak se tu určitě najdou tací nebo aspoň doufám, kteří se z toho nezbláznili a celé to berou na pohodu, tak to má být. Sedět doma s dobrým drinkem, mít zaplej stromek a nasávat atmo je super no a když k tomu bude i hudba šitá na míru, je vymalováno. Máme tu pro vás vánoční tip a věřte, že funguje.
 
Producentská a zároveň djská výborná dvojice ze Španělska Cookin Soul si k letošním svátkům vybrala MF Dooma a nahráli nám 23 minutové album Doom Xmas. Cookin Soul v historii uvařili opravdu mnoho mixtejpů, kromě toho na nás myslí i na vánoce. Tyhle vánoční záležitosti jedou od roku 2008. Poprvé jsem na ně narazil na vánoce v roce 2010, kdy vydali Stockin Stuffers Hood Xmas se Smif-N- Wessun. V roce 2012 si vzali do parády Notourious B.I.G.ho a vánoce byly ve znamení Ready for Xmas.
 
Zkrátka, když se před pár dny na internetu objevil tenhle vánoční tejp, šli jsme potom na jistotu. MF Doom je jedinečnej, originální, krutej, přísnej. Prostě Madvillain, Doomstarks, Danger Doom, Czarface, ten koho asi nikdy neuvidíme na živo, ale strašně si to přejeme. Doom Xmas je prostě kruté album s vánočním nádechem a podle nás si pustíte i starší záležitosti.

Ruck Pý

Diskutuj na Bbarak.cz