hledat

Mexický gangster vydal album a chce natřít Los Angeles na modro

Sdílej
 
Mexická hvězda chystané dílo a datum releasu ohlašovala už od začátku nového roku. Album vyšlo exkluzivně 9. března v digitální verzi přes iTunes a během dvou dní se dostalo do první poloviny v top desítce. Celé k poslechu je ale dostupné i na official youtube channelu 9LILG. Nezvykle ale Lil Gangster až do vydání v rámci proma nezveřejnil žádnou věc z tracklistu. 
 
 
Jedinou sólo věcí vydanou v roce 2018 před Paint the City Blue byl volný single Free$tyle s jednoduchým videoklipem. V něm se G opřel i do duhové hlavy spojené se slovenským labelem F*CK THEM. Hypem ověnčeného Tekashiho 6ix9ine se pak jeho goons snažili dokonce odchytit v LA. Podle množství disstracků je zjevné, že mexičtí rappeři se základy v gangu nemůžou 69 vystát. 
Nové album má dvanáct stop a celkový čas něco málo přes půl hodiny.
 
Na skladbách hostují například členové Kingovy kliky AK47boyz. Na tracku Sippin´Ace svou sloku poslal dokonce dnes již legendární B-Real. Selfmade hvězda King Lil G, který odmítl i kontrakty s největšími labely, ale na tuto spolupráci nepoukazoval a nesnažil se na ní získat views. 
 
Věrnost svým kořenům vlastním jménem Alex Gonzales dokazuje stejně jako v předchozím albu trackem En la Cuadra ve španělštině. 
 
Paint the City Blue dokazuje posun v Kingově flow, soundu i životě. Jednotlivé tracky, krátká stopáž i způsob vydání ale nedodávají albu takovou sílu a zapamatovatelnost, jako tomu bylo například v roce 2015 u alba 90´s Kid, které bylo plné hitových west coast bangerů.
 
 
Tracklist:
 
 
1. Paint the City Blue (Intro)
2. Capital G
3. Fifth of May
4. What’s the DIfference feat. Krypto
5. Phone Tap$
6. Blue Apts feat. TeeFLii
7. Juliette feat. K.O. & Fresh
8. Sippin‘ Ace feat. B-Real
9. En la Cuadra feat. Gera MX
10. $werve feat. K.O., Fresh & Hi Tone
11. This Nox feat. Self Provoked & eMC
12. Lighters
 
AG
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz