hledat

Tags:

Marpo zvládl kamerové zkoušky a má před sebou první velkou hereckou roli v připravovaném thrilleru

Sdílej

Ten, kdo by se náhodou těšil na Marpův box proti Karlosu Vémolovi, si pomalu může nechat zajít chuť. Emoce po pár měsících vychladly na obou stranách a ačkoliv by se frontman TroubleGangu předního MMA zápasníka s dlouhou sérií výher mezi provazy nebál, vyzyvatel z o2 arény už se ubírá jinými směry a po zrušeném souboji s Rusem Ragozinem musí hledět dál a nesoustředit se na hudebníky, pro něž jsou bojové sporty jen koníčkem.

Z hudebního světa si však přítel Lenny přeci jen opět odskočí a jak uvedl na vlnách Českého rozhlasu v interview s Lenkou Vahlovou, bude atakovat filmový průmysl. Na stole mu totiž přistála nabídka zahrát si v celovečerním snímku…

„Dostal jsem nabídku hrát ve filmu. Na podzim budu hrát s Radimem Fialou v drsným thrilleru. A to je další věc, kterou si chci zkusit,“ ozřejmil otec dvou dětí na konto nové příležitosti po boku osmačtyřicetiletého brněnského herce, jenž se v minulosti mihl v seriálech jako „Četnické humoresky“, „Atentát“, „Mordparta“ či „Ordinace v růžové zahradě“, díky němuž získal největší popularitu.

Herec, který má za sebou i filmy „Tmavomodrý svět“, „Václav“, „Tobruk“ nebo „Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště“, by mu měl předat zkušenosti. „Vždy jsem si to chtěl vyzkoušet, přestože si nemyslím, že jsem úplně zázračný herec. Tvůrci ale asi mají po kamerových zkouškách jiný názor. Chtěl bych se věnovat tomuhle, protože je to zase něco úplně nového,“ doplnil někdejší bubeník Chinasek, který se poprvé přihlásil o slovo před čtrnácti lety debutem „Původ umění“.

A kdy je tedy třeba být v pozoru, dělat nálet na biograf a číst recenzi Mirky Spáčilové? „Premiéra by měla být na jaře 2020,“ uzavřel kolega IronKapa s Wohnoutem, jehož MarpoDrome v Letňanech je kvůli zámořské předkapele přeložen na příští rok.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz