hledat

Tags:

Mámu potěšila nominace na Anděla víc než mě, přiznal Yzomandias. Jaký dojem zanechal kolektiv Milion+ ve Snídani s Novou?

Sdílej

Pořad Snídaně s Novou už je tady s námi více než čtvrtstoletí, což znamená, že se začala natáčet již v době, kdy se ještě po planetě promenádovali 2Pac i Biggie.

Pamětníci si vzpomenou na moderátory typu Slávka Boury, Markéty Majerové, Lucie Výborné, Pavla Svobody, Dany Morávkové či Libora Baselidese, pod jehož taktovkou navštívil tradiční ranní pásmo svého času také Chaozz.

To už je však až na Pavla Svobodu, jenž o sobě mimo ráno dává vědět také v Ptáku Loskutákovi, hluboká minulost. Současnost pomáhá zmíněné televizní stanici tvořit duo Nikola Čechová a Milan Peroutka.

A protože už není zemí neomezených možností jen Amerika, ale i Česko, to tento týden přivítalo ve studiu kompletní roster Milion+, čili osm rapperů, dva producenty a jejich další spřízněné duše včetně ochranky.

Lídr Yzomandias, jenž je mimo jiné známý tím, že téměř neposkytuje rozhovory, prozradil něco málo o čerstvém dokumentu, který poodhaluje zákulisí a vůbec fungování celého labelu.

Dotázán byl také na dojmy z čerstvé nominace na Anděla, o kterou se v rapové kategorii přetahuje s Hugo Toxxxem a Viktorem Sheenem. „Mámu to potěšilo víc než mě,“ sdělil v Pardubicích usazený rodák z Karlových Varů, jenž jako svůj „vzor“ zmínil Gucci Manea.

Přiznáváme, že tak dlouho jsme Logica ve veřejném prostoru neslyšeli mluvit dlouhé roky. Škoda, že byl postaven před více méně banální otázky, což ale současně vzhledem k cílové skupině pořadu dokážeme pochopit.

Nik Tendo, Robin Zoot, Hasan nebo Karlo až na krátké pozdravy prostor nedali, ale tak neúprosný je zkrátka vysílací čas…

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1