hledat

Majk Spirit – Karel (prod. FLMTX)

Sdílej

Rok je pomalu u konce a to znamená, že v poslední části roku vyjde více hudby než je možná zdrávo. Není to jen letos, tak to prostě je. Interpreti vám budou tvrdit, že to nedělají kvůli prodeji cd´s a merče, ale zároveň kladou důraz na to, do kdy si to máte objednat. Proč ne, rozbalit si pod stromečkem originální nosič svého oblíbeného interpreta je prostě fajn a pokud to bude vydařené dílo, tak je to v pořádku. 
 
Největší poprask od Aše po Košice udělá zřejmě nové album Majka Spirita. Michal Dušička bohužel velmi často brouzdá v jiných vodách než v klasickém hip hopu a tím pádem se přirozeně nabízí velkému množství lidí. Ti samozřejmě jsou rádi a těší se. Nechceme být zbytečně negativní, když Speezy vyšvihne klasickou rapovku, tak vlastně nemáme co namítnout. Ale máme rádi rap, co má koule a co šlape, prvoplánové hity směrem Evropa 2 nám prostě nic neříkají. 
 
Nové album vychází 1. 12. a bude se jmenovat "Nie Som Tu Náhodou". 18 songů, mezi hosty najdete třeba Richarda Müllera. Majk se "cítí jako boss Rick Ross a happy jako Pharrell". Čerstvá novinka "Karel" má i videoklip. Příjemná osobní zpověď, takhle by to šlo.

Ruck Pý

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz