hledat

Madchilda přešla těžká hodinka, pouští novinku a vydává se na cestu po Evropě

Sdílej

V poslední době zaplavily Madchildovy sociální sítě informace o blížící se novince. Na datum 16. března ohlásil vydání singlu Colombian Smoke. Podklad pro slovní hrátky dodal producent Vinnieho Paze C–Lance. Otázkou je, jestli samostatný audiosingl potřebuje takovou dávku promování, nebo se Canadian Werewolf snažil upozornit na nadcházející tour.

Ve zbytku měsíce a začátku dubna navštíví Madchild se svou partou Swollen Members několik kanadských klubů, poté ale vyráží na větší cestu. Dvacátého dubna totiž v Helsinkách startuje jeho European Tour 2018. Ta má celkem osmnáct zastávek, dvě z nich jsou v ČR. Ve středu 25. dubna navštíví BattleAxe Warrior brněnskou Melodku a následující den rozjede bouřku v pražském Stormu. Pokud si tak chcete vychutnat album The Darkest Hour naživo, vstupenky jsou k dispozici na portálu goout.net.

Pro fanatické sběratele asfaltu mám malou poznámku na konec. Kanada oslavuje 21. dubna Records Store Day. K této příležitosti bude v několika nezávislých hudebních krámcích v Kanadě k dostání vinylové vydání Madchildovy první desky Dope Sick. Ta vyjde pouze ve sběratelském počtu 300 kusů.

AG

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Už jsi četl?