hledat

Má i Lvcas Dope temnou stránku? Nové informace o rozbitém diamantu

Sdílej

V pondělí jsme informovali o tom, že DJ Wich se na svých sociálních sítích vyjádřil, že Diamant projekt s Lvcasem Dopem začal a skončil u CD Diamant. Turné Diamant se Wich nezúčastní, abychom zamezili zmatení fanoušků, kteří by ho třeba na koncertech očekávali.

DJ Wich se nadále rozhodl situaci nekomentovat, přesto, že Lvcas Dope se pro konkurenční médium v rozsáhlém rozhovoru pustil do rozebírání zákulisních detailů, posuzování Wichova charakteru a odkrývání dalších faktů, směřujících jako obvinění k Wichovi.
To ale nedalo spát početným zasvěceným fanouškům, kteří naší redakci posílali nejen komenáře, ale i delší text, obsahující zákulisní informace.
Ukazují na to, že ten, kdo odhaloval temnou stránku Wiche, má asi také svou temnou stránku. Obviňují Lvcase z toho, že je jeho praxí slíbit lidem feat, vzít si peníze, a pak už nic neposlat.
Podařilo se nám získat vyjádření Lvcase Dope, který se cítí „znechucen celou situací a nechce říct víc, než už řekl, tedy, že Wich je sice legenda, ale jeho charakter je křivý, a že pouze lituje, že mu to došlo až po natočení alba a klipu v Los Angeles. Wich podle něj nemá ani představu o čistém charakteru lidí.“
Kdos bez viny, hoď první kamenem? Kde je pravda? Je Lvcas citlivý umělec, který vycítil temnotu v prostředí ostřílených hráčů? Je Wich svatý muž? Nebo jsou oba lidé, se špatnými i dobrými vlastnostmi, kteří prostě dávají veškerou snahu do svojí tvorby, a dělají co mohou. A pak každý, kdo se také do něčeho někdy pustil, dobře ví, že nechybovat je téměř nemožné, a jen kdo nic nedělá nic nezkazí.
Takže kdo je správňák a kdo zloun? A je to vůbec důležité? Odkdy umělec má být vzorem charakteru? Myslím si, že je důležité, oddělovat osobní povahu umělce, od jeho tvorby. Je to hudba, né náboženství. Co si myslíte vy?

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz