hledat

Lyrik Derby 2

Sdílej

Každý zná kompilaci Lyrik Derby, která před rokem zasáhla posluchače double výliskem toho, co nabízí naše kapelní scéna. Každý také ví, že se mu na ní něco líbilo a něco ne.

Nyní se chystá 30. 11. pokřtít druhé pokračování této kompilace a situace je zřejmě naprosto stejná. Uslyšíme zde osvědčená jména, ale zase spoustu dalších nováčků, ze kterých se může vyklubat neštěstí ale také nová jiskra na naší scéně, která se stále v undergroundovém obalu rozrůstá do všech krajů (je tu už spousta reprezentu).

Její otec Patrick, který celý tento projekt financuje a vydává, mi poskytl pár zevrubných informací, podle kterých si můžete udělat jakýsi obrázek, co že na LD2 vlastně bude.

Měli byste zde slyšet tyto kapely (v závorce jsou případně názvy již nahraných tracků), ale ještě jednou je nutné podotknout, že se ani neví, jestli kompilace bude jedno kvalitní CD nebo opět širšeji mapující double CD, tudíž všechny tyto informace berte jako orientační:

Patrick feat. KL emsís („Óda Bohatýrům“)
Bow wave („Město v mlze“)
Kouřový skla („Kouřový Skla“)
Divokej Západ („Ingredience´“)
Sewerská dwoyka („Jména“)
De Fuck To
KL emsís („Náš život“)
Dawe („Dál tady budu“¨)
Dizzastar
Nezvaní hosté („Bezva jízda“)
Resist a Bufee
Naše Věc
Rapline crew
5mcz
Mc Shackie a Ewicka („Hvězdy“)
Disgrafix („Štvanci“)
Kunny
Nuff-H & Ke-Win („Dvoika“)
Deph („Izmy“)
Index („Co mi dal styl“, „Děkování“)
DJ Wich („intro“)
Špatnej Wliw
3 RS („Změna“)
Peeman a Blaaball („Cvičme v rytme“)

Kompilace se pokřtí v rámci 1.ročníku Berounského hiphopového festivalu v Berouně, v KD Plzeňka 30.listopadu a vystoupí zde DJ Wich, De Fuck To, Dizzastarr, Patrick & Magee feat. Lukáš Chejn, Bow Wave, KL Emsís, Index a Severská Dvojka. Cena bude sympatických 150,- (předprodej 100,-), začátek je ve 20:00 a vystoupí zde jako hosté DLB. Kompilace by klasicky měla vyjít s magazínem BBaRáK.

info u Patricka:
P.A.Trick
mobil: 608 282 000

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *