hledat

Tags:

Logic celý život studoval Eminema a po pár předskakování s ním má konečně i skladbu definující flow

Sdílej

Eminem zas až tak často své sloky nerozdává a když už k návštěvě songu jiného rappera svolí, vždy to znamená to, že už dotyčný jedinec dosáhl velké úrovně. Stejně jako se to stalo v případě Logica, čili toho, jenž mimo jiné může za přejmenování frontmana Milion+ na Yzomandiase.

Ten, který nás loni zaujal i pěknou společnou skladbou s Wu-Tang Clanem, čímž si splnil jeden z vlastních posluchačských snů, Slim Shadymu předskakoval během pár vystoupení na Havaji a protože si sedli, záhy přilétla i jejich premiérová (to, že byli oba v rozdílných verzích písně „Cattepillar“ od Royce Da 5´9″ počítat nebudeme) studiová spolupráce s názvem „Homicide“, jíž najdete na Logicově připravované nahrávce „Confessions of a Dangerous Mind“.

„Bylo neuvěřitelné sedět vedle muže, jehož jsem studoval celý život. Všechno, o čem klábosíme, je rap,“ prozradil na konto energické spolupráce, kterou obeatoval 6ix, devětadvacetiletý mistr ceremonie z Marylandu.

Jejich audio setkání pak končí povedeným parodickým pozdravem Chrise D´Elii, jenž svého času bodoval se svou verzí „Rap God“, ale svěží je i samotná skladba, ve které bez velkého překvapení najdete vše, jen ne slabou flow a přednes.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz