hledat

Letos toho bude fakt hodně, bude to nabitý jak svině, vábí Řezník s DeSadem na chystané novinky pro sodomagory

Sdílej

V polovině března zakončila Sodoma Gomora svou tour Cruci-fiction v klubu Storm, který se dá považovat za jejich útočiště a domácí kolbiště. Na místě činu se mimo jiné zjevil i Haades a reportérce 113kw se všechny tři jména podařilo během večera krátce vyzpovídat. Jejich odpovědi jsou tady…

113kw: Jak hodnotíš proběhlou tour Cruci-fiction?

Řezník: Tour byla super, objeli jsme celou Českou republiku, viděli jsme zase naše fans, od východu po západ, bylo to fajn, je to kult. Jsme rádi vždy, když dorazí sodomagoři, dělá se bordel, perfektní.

Desade: Je polovina března, a máme 20 koncertů za sebou, bylo to skvělý, díky všem, který se zúčastnili, který přišli podpořit Sodomu a Redzeda.

Haades: Já ´sem se tour nezúčastnil, akorát jednou rozbili Desadovi držku ňáký poláci na benzínce, tak ´sem za něj musel rychle zaskakovat v Třebíči, a moje druhá zastávka je teď tady ta finální a sem ´sem šel jenom proto, že je tady chlast zadarmo.

Co chystáš na rok 2019?

Řezník: Plánujeme nový album Sodomy Gomory, já dělám ještě nový solo album Řezníka, dělám film a ještě hru. Takže letos toho bude fakt hodně, určitě je na co se těšit!

Desade: Makáme na nový Sodomě Gomoře. Bude to nabitý jak svině.

Haades: Velký věci.

Bbarák letos slaví 20 let. Máš nějaké vzpomínky, co pro tebe znamenal?

Řezník: My, když jsme začínali s rapem, tak se v bbaráku psalo o špatným českým rapu, ale pak postupem času jste nám začali věnovat trošku pozornost, takže se to zlepšilo. Affro (zakladatel bbaráku – pozn.redakce) nám pomohl se startem naší kariéry, hráli jsme v roce 2010 před Necrem, hráli jsme před Tech N9ne v roce 2012 a další, takže nemůžu říct nic zlýho, jsme rádi za to, že to bylo, a že to funguje pořád.

Desade: Já si bbarák pamatuju, ještě když to byl tištěný časák, my jsme si to kupovali tehdy ještě s naším prvním producentem, kdysi…Byl to kult.

Haades: Vzpomínám na můj první hiphopovej koncert ve městě, kde jsem tehdy bydlel. Tam rozdávali bbaráky zadarmo, tak ´sem si jeden vzal a listoval ´sem snad rok v kuse. Dokonce ´sem ty články četl opakovaně, byl ´sem fakt blázen do hiphopu. A když na Hip Hop Kempu rozdávali další, tak jsem si ho zase vzal, ale nekupoval sem si to, na to ´sem neměl love. Ale měl ´sem pak sbírku asi čtyř čísel, co sem sesbíral zadarmo a těma ´sem listoval často.

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?