hledat

La Fine Equipe ft. Mr. J. Medeiros – What Eva

Sdílej

Marseillská partička 4 beatmakerů a DJ’s (Mr.Gib, Blanka, oOgo & Chomsky) s názvem Le Fine Equipe a člen tymů The Procussions a elektro hiphopovýho dua AllttA – Mr. J. Medeiros, upekli před Vánocema velmi aktuální a velmi odlehčenou věc z prostředí, který je nám všem v tuhle chvíli víc blíž, než ten toliko očekavanej Ježíšek s tou další várkou trenclí a ponožek. 
 
Ano, řeč je o nebezpečnym místě s názvem hypermarket, který ty akce na cokoliv, do tebe valí ze všech stran. Ale hypermarket, kde starejm babičkám s úsměvem přepočítává drobný a nebo líská jednu výchovnou posmívajícím se sígrům právě pokladník J. Medeiros, tak ten maj bohůžel jen v kraji galskýho kohouta. 
 
Klip je situovanej do 90. let, kdy nejmodernějším záznamovym nosičem byla VHS kazeta, ale s fůzí moderního boom bap zvuku, o kterej se postarali lidi s Nowadays Recosrds. A sám Mr. J. Medeiros ke klipu ještě dodává: "Psaní “What Eva” mě vzalo do dob starýho boom bapu, kdy se většinou psali tzv. “braggadocio” rapy (rapovat sám o sobě s velkou hrdostí), ale se směsí mýho aktuálního stylu, nostalgie a lyričnosti". Tak přeju příjemný shopování! Mír!

Mr. Ziky Zí

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz