hledat

Tags:

Kung-fu kreslířská soutěž o volné lístky na blížící se pražskou show Geniuse z Wu-Tang Clanu

Sdílej

Říkám to všude, kudy chodím a nejspíš to ještě nějaký ten čtvrtek říkat budu. Wu-Tang je věčný a pokud newyorský clan nerespektujete, jste směšní jako Jim Carey v „Blbý a blbější“ a z rapového hlediska si o vás nikdo neopře ani kolo.

Další sága s WTC ve znaku proběhne v pražském Futuru v rámci Liquid Swords Boomboxu už v úterý 2. dubna, kdy se do matičky stověžaté zastaví Genius, jenž je v legendární kapele ode dne 0 a dokonce ještě před ním, když s dvojicí RZA a ODB zakládal All In Together Now.

Ač nemáme věšteckou kouli, směle hádáme, že by se mohly Smíchovem rozléhat nejen klasické bomby celého Wu-Tang Clanu, ale i nejzdařilejší a časově nejvíce prověřená monstra z desek „Liquid Swords“ či „Beneath the Surface“ a kdo ví – možná i „GrandMasters“, což je projekt s Djem Muggsem ze Cypress HIll.

Následující řádky jsou pro všechny srdcaře, kteří by si chtěli zasoutěžit o volné vstupy. Ve hře jsou 2 x 2 lístky. A co že po vás chceme?

Do pondělí 1. dubna prosím pošlete na mail bobby@bbarak.cz nakreslený filmový plakát na imaginární kung-fu film. Když bude v hlavní roli ledově klidný šachový velmistr GZA, bude to ideální. Název musí být v češtině a poster by měl jimo jiné také napovědět, o co půjde. Jako příklad nás napadá „Krevní msta v rukou neporazitelného bojovníka“ nebo „Asijské bojové umění kung-fu v jeho vrcholné formě“. A ruku v ruce s tím jsou samozřejmě očekávána i slova typu „čest, krev, msta, boj, bezpráví, meč, učitel, zbraň, kop, hvězdice, zločin, případně trest“. Hodně zdaru!

Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz