hledat

Kteří zdejší emcces, dj´s a producenti podpoří největší sneakers festival ve střední Evropě?

Sdílej

Teniskology 1, která se beze sporu stala největším prodejním veletrhem tenisek ve střední Evropě, potvrdila svůj úspěch také na předávání cen CZECH EVENT AWARDS 2016, odkud si pořadatelé odnesli sošky za Nejlepší veletrh roku a Nejlepší koncept eventu. 

Letos se proto mohou milovníci tenisek a street kultury těšit na ještě větší podívanou.Větší veletrh si žádá více dní a větší prostory. Druhý díl se rozroste do 2 dnů (pátek a sobota) a svůj denní program doplní o 2 exkluzivní party do ranních hodin. Navíc se chystá oživit dosud uzavřený tovární prostor bývalé STROJÍRNY, jejíchž 3 000 metrů čtverečných opět zaplní showroomy světových značek, sneaker market, kreativní laboratoř, skate rampy, bary a samozřejmě pódia.
 
Návštěvníky, kterých loni dorazilo přes 4 700, letos opět čeká nabitý program, který bude v pátek i sobotu odlišný. Těšit se můžou na unikátní vystoupení předních performerů jako např. Rytmus, Majk Spirit, Champion Sound, Indy & Wich & LA4, NobodyListen ve spojení s Dalybem, Vladimir 518, Peter Pan, Complex a mnoho dalších.
 
 
Originální program si připraví také showroomy největších sneaker brandů – ty však svá představení fanouškům do poslední chvíle utají.
 
Kromě Gurus – influencerů, kteří sneaker a street kulturu podporují, spojila Teniskology 2 svou tvář s trojicí Masters, kteří jí pomáhají dotvořit spirit celé akce. Uznávaného sneakerheada Petera Kovkou Kováče doplní Rytmus a NobodyListen. Se všemi osobnostmi se mohou návštěvníci osobně potkat během celého eventu.
 
Milovníci tenisek ocení především větší prostor prodejního marketu a rozšířenou nabídku obchodů. Na své si tak přijdou fanoušci street módy, elektroniky nebo třeba longboardů.  Aktivně se budou moci návštěvníci zapojit do workshopů v kreativní laboratoři, kde Teniskology podporuje nezávislé umělce.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *