hledat

Tags:

Kreativitu v klipech rádi vítáme. Ne každý si dokáže vykouzlit nového člena kapely mávnutím hůlky

Sdílej

Kouzla má rád každý již od útlého dětství. Mají v sobě ten dílec tajemna, který vás neustále udržuje v pozornosti, a stejně pak ani nevíte, jak to ten mág vlastně udělal. Stejně tak je to i u hudebních klipů, kdy jsme již překrmeni stejnými koncepty a lokalitami, ve kterých se natáčí. I proto kvitujeme každý neotřelý postup, který je nám nabídnut. Tentokrát přispěchal od našich západních sousedů.

257ers je v Německu považováno za jednu z nejbláznivějších partiček na scéně, což potvrzuje i nové album „Alpaka“, které vyšlo pod křídly Selfmade Records. Jedná se již o šestou studiovku, autoři navíc dodrželi, co před vydáním zvěstovali. Jejich nový produkt se totiž vrací na samotný počátek a navazuje na jejich debut „Hokus Pokus“ z roku 2009.

Aby toho nebylo málo, máme tu nyní volný singl „Abrakadabra“, který je vtipně zpracován v cirkusovém prostředí. A Shneezin a Mike si dokonce dovolí vykouzlit třetího člena své kapely. A samozřejmě to není jen o pohyblivých obrázcích, neboť nás baví i výsledek snahy ve studiu.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz