hledat

Tags:

Klenot polské nové vlny mění i třetí nosič ve zlato. Proč se jako jeden z mála těší respektu veteránů?

Sdílej

Nestává se příliš často, aby si mladá tvář získala přirozený respekt i starých vlků. Právě tímto statusem se může pyšnit Sarius, kterého mohli letos spatřit i návštěvníci Hip Hop Kempu. Talentovaný mladík na sebe upozornil již v dobách svých prvních nahrávek, které vyšly na zvučném labelu Asfalt Records. To je to zázemí, kde je kreativní i O.S.T.R. A Sarius by mohl být časem dalším polským hrdinou, který nese čestně pochodeň pro další generace.

V samotném závěru srpna vydal Sarius už své šesté studiové album. Vhledem k jeho věku lze kvitovat vysokou aktivitu a nasazení při skládání nových skladeb, které si však drží velký nadstandard. Jeho poslední nosiče se umisťovaly na předních místech v prodejích a žebříčku Olis, a to nové s názvem „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata“ na ambicích neubralo.

Z názvu vyplývá jasný koncept desky, která čítá nakonec jedenáct skladeb plus dva bonusy. O produkce se zde postarali Gibbs a duo HVZX, což jsou zaručená jména u našich severních sousedů. V rapu má již Sarius hodně silné lokty, ale také na veřejnosti by nebylo vhodné si jej na ulici rozházet. Jeho velkou vášní je box, ve kterém se rozhodně také neztratí.

Tracklist:

1. Pierwszy dzień po końcu świata
2. Bentley
3. Młody Weles
4. Pokój
5. Nie widać po mnie
6. Sam
7. Cichy śpiew
8. Ciemność
9. Na zawsze
10. Trumna
11. Wampir
12. Bestia (Bonus Track)
13. Zalatani (Bonus Track)

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1