hledat

Tags:

Když Slaugherhouse randí s Main Source aneb Jak by zněla společná práce Large Professora a Joella Ortize?

Sdílej

Rok 2019 bude zřejmě opět plodným rokem. Máme raději kvalitu než kvantum hudby, která nestojí za nic. V následujících řádcích vám představíme „jízdu“, u níž již z prvního poslechu cítíte, že to je prosně ono. Společnou schůzku si totiž díky Dji Tigerovi dali dva mistři svého řemesla Large Professor a Joell Ortiz. Jeden z Harlemu, druhej z Brooklynu.

Large Pro je v hip hopu takový pojem, že pokud nevíte, o kom je řeč, jste uplně v prdeli. Člen undergroundové kapely Main Source sází rýmy jako král. Tento pan producent spolupracoval s velikány typu Big Daddy Kane, Pete Rock a Cl Smooth, Eric B a Rakim a mnoho dalších. Kdo objevil Nase a zároveň pracoval na albu „Illmatic“, které je často řazeno mezi nejlepší alba v historii? Large Professor.

Joell Ortiz nedorostl do žádné velké výše, ale to je co se týče slabin všechno. Když patříte do super skupiny Slaughterhouse a jste po boku rapperů jako Royce da 5’9″, Joe Budden a Crooked I, tak se o vaší kvalitě vážně nepochybuje. Sám za sebe má venku šest alb, z toho poslední mu vyprodukoval detroitský instrumentální čaroděj Apollo Brown a jejich „Mona Lisa“ patří k tomu nejlepšímu v roce s osmičkou na konci.

To tedy vypadá na super kombinaci že? Ano, povedlo se to, beaty a acapelly se k sobě hodí jako Laurel k Hardymu. Toto je čistý hip hop z New Yorku. Pánové by to určitě zvládli sami, ale rande si s něma dává i Joe Budden, Big Noyd, Rockness Monsta a nebo bohužel zesnulý Nipsey Hussle. Mash up „Professor Ortiz“ má jen jednu chybičku, trvá totiž necelou půl hodinu.

Tracklist:
1. Intro (Large Pro live at SOB’s Nov 9th 2010)
2. Bout That Time Its Warfare feat Joe Budden
3. A Night In My Ps ft Big Noyd
4. Forever Hip Hop w/ Gensu Dean
5. Street Rebel feat Neek The Exotic
6. Ohh
7. Stomp feat Nipsey Hussle and Rockness Monsta
8. Dear God 125 vs Corona

Text: Ruck Pý

Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz