hledat

Joyner Lucas ft. Jade Novah – Frozen

Sdílej

Joyner Lucas? Snad ještě dva tři roky zpět absolutně neznámé jméno a dnes někdo, jehož skvělé videoklipy generují views, o jakých si může spousta našich současných i minulých rapových hrdinů jenom zdát.
 
Tak velkým objevem a nečekaným pádem ze zcela čistého nebe bez mráčků byl naposledy Jay Electronica, ale to už je také řada let zpět.
 
Fanoušek Masty Ace, který ho ostatně dramaturgovi Hip Hop Kempu doporučil na letošní sedmnáctý ročník, momentálně ladí společný projekt s Chrisem Brownem ("Angels & Demons)", ale ani to mu nebrání v dalším budování vlastní rostoucí kariéry.
 
Nejnovější sólová zastávka "Frozen", jež se soustředí na nebezpečí telefonu či alkoholu za volantem, pokračuje v nastoleném trendu závažných společenských témat (dříve to byl například "rasismus" či vyrůstání bez rodičů), jejichž probírání nebude nikdy dost. A tím spíš v dnešní době, kdy emcees chrlí spousty slov, ale neříkají vůbec nic.
 
Znepokojivé "pohyblivé obrázky" doporučujeme bez výhrad a s tlačíkem "play" neváhejte ani vteřinu. Samozřejmě pokud nejste zrovna za volantem.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *