hledat

Tags:

Jihočeská hudební událost roku míří na prodejní pulty. Chceš získat tenhle comeback gratis?

Sdílej

Pár let to trvalo, než přešli Regie a Bee od myšlenek opět k činům. Mluvíme teď o oživení jihočeské formace ZMV. Nakonec se tak stalo v listopadu tohoto roku, mluvilo se o tom již pár měsíců a nyní čekáme, zda ožije v roce 2020 i projekt MVP. Vraťme se ale k desce „Antistress“, která leží u nás v redakci na stole ve formě dvou originálních kusů s podpisem od samotných autorů.

V týmu to kope, v rýmu to šlape. Tak by se dal charakterizovat tento comeback, kterému čas ani jednomu ze zainteresovaných na hudební kráse neubral. Regie držel pochodeň sám nebo občas někde pobral nějakého parťáka, ale Bee byl v hlubokém útlumu. I proto jsme rádi, že se opět dokopal k aktivitě. Proč tomu tak je, se určitě brzy dozvíte v rozhovoru.

Jak již bylo zmíněno, hrajeme o dva kusy nové desky ZMV s podpisem. Správnou odpověď na naši otázku pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne pátku 29. listopadu a do předmětu uveď „ZMV“. Nezapomeň připojit i adresu, aby ti mohla být výhra zaslána až před práh tvého domu.

Soutěžní otázka o 2 kusy alba Antistress:

Jaké další aktivity kromě rapu si vybavíme, když se řekne jméno Regie?

a) Pletení a háčkování

b) Breakdance

c) Fotbal

d) Graffiti

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1