Na dobrý rap si je třeba počkat

hledat

Je libo trochu mexické energie přímo z Prahy?

Sdílej

Lozt Mezcal tady nejsou první rok a neobjevili jsme je náhodou včera. Tato kapela je na pomezní hranici toho, co se dá označit ještě za rap. Avšak jejich neoddiskutovatelná energie nás zasáhla v rámci jejich letošního koncertu na Mystic Sk8 Cup. Nejen, že si zahráli jako předskokan legendárních Delinquent Habits, ale jejich frontman byl pozván právě Ivesem Iriem ať si v rámci závěřečné skladby dá svůj freestyle. A rozbalil to spolu s oběma Delinquentama ve velkém stylu. Dav jásal a my jsme ve svém hledáčku měli další jméno, které se vyplatí sledovat.
Netrvalo to dlouho, a venku je nový klip sestavy Lozt Mezcal, zvaný Street Cumbia. Připomeňte si tak kousek slunečného léta a bezstarostnosti dlouhých dnů, kdy slunce zapadá pozdě a vaši sklenici již poněkolikáté plní oblíbený drink. Hravá a živá latino hudba doprovázena kvalitním rapem dostala výborný vizuál, který nabízí krásné scenérie Prahy. Točit se muselo ve velice brzkých ranních hodinách. Kdy jindy taky najdete prázdný Karlův Most?

Street Cumbia je z jejich posledního studiového alba The Grind, avšak již 11.12.2017 vychází nové EP Bright Thoughts, kde se mihne i legendární Hi-Def. Oslovila vás mexická partička z Prahy?
 

Bright Thoughts EP Tracklist: 

1.Bright Thoughts feat. Trafikante de Almas, Hi-Def, Piqi Miqi
2. Mezcal Alebrijes & Hierba
3. All I Know
4. Hasta El Amanecer

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *