hledat

Jdi na to jako Ektor aneb Fresher v životě prostě musíš mít

Sdílej

Stylaři v teniskách

Naštěstí jsou dávno pryč doby, kdy módní diktát velel nosit k některým typům oblečení jen elegantní boty. Tenisky jsou in už úplně ke všemu, dokonce i k saku nebo sukni. A tak jim propadá stále více nadšenců a na přehlídkových molech mají své čestné místo. Jenže, co si budeme povídat, chceme být styloví, ale péče o boty nás tak trošku nudí. Ne všechny se dají hodit do pračky a vrátit do původního stavu díky zmáčknutí pár knoflíků. Některé potřebují péči, kterou možná nemáš chuť ani čas jim dát. Nevadí. Máme pro tebe řešení.

Jdi na to jako Ektor

Pečovat o boty? Komu by se chtělo. Jdi na to chytře, třeba jako rapper Ektor, který objevil a dnes pravidelně využívá první profesionální čistírnu sneakers a tenisek Fresher.cz v Praze. Co ti nabízí? Tvé oblíbené boty v téměř původní barvě a čistotě. Tahle čistírna to je parta profíků, co ví, že tenisky prostě nejsou jenom boty. Skvěle ti je vyčistí a navíc se nemusíš namáhat k nim ani chodit, tenisky si vyzvednou a pak ti je doručí až domů kurýrem a rozhodně tě to nebude stát majlant. Nejsi z Prahy? Nevadí! Fungují po celé České republice.

Fresher se vyzná

V péči o tenisky jsou tady fakt odborníci. Každý pár tvých milovaných bot hýčkají tou nejlepší péčí. Čistí hloubkově i parou, vyčistí a zrenovují podrážky, narovnají tvar, samozřejmostí je vyčištění tkaniček, provonění nebo dezinfekce bot. Pokud tě trápí pocení nohou, můžeš si nechat dezinfikovat i vložky do bot. Přilepená žvýkačka, skvrny od oleje nebo škrábance? I s tím si tady hravě poradí. Prostě na tvých botách makají, dokud s jejich čistotou nejsou absolutně spokojeni.  A poradí si s úplně každou botou. Nabízí čištění od zimích Timberland a UGG přes sneakery všeho druhu až po luxusní značky jako Gucci a LV.

Nemusíš čekat dlouho

Boty máš zpátky za čtyři dny a co je super, můžeš platit i kryptoměnou.Říkáš si, že je to pecka, ale prostě svoje boty nechceš dát z nohou? Pak zajdi do Original barber pointu na Chodově, kromě toho že je tady odběrné místo, můžeš si tu nechat vyčistit i boty přímo na místě.

To nejlepší na konec

Tohle je fakt paráda, co říkáš? Pokud už studuješ všechny svoje oblíbené tenisky a chystáš se je zabalit a poslat na vyčištění, máme pro tebe super zprávu. Právě teď můžeš využít slevu 20 % na všechny typy čištění. Stačí při objednávce zadat promo kód: BBARAK.

Více informací najdeš na www.fresher.cz.

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz