hledat

Tags: ,

Jak dopadl Tekashi 6ix9ine aneb Pohádka o chlapečkovi, co si hrál s ohněm

Sdílej

Kdo s čím zachází s tím taky schází

Stejně tak si tekasi 6ix9ine v honbě za views a pozorností hrál na gangstera a potom se před FBI hájil, že to bylo jen tak, ale nikdo už mu nevěřil a spoustu zlých lidí na své jízdě životem stihnul hodně nas*at. Výsledkem je, že ho skutečné gangy chtějí zabít, FBI ho zavřela až do září roku 2019, zmrazili jemu i jeho mámě bankovní konta a jeho nové album uniklo na veřejnost dříve, než oficiální cestou, a tak také příšel o spoustu peněz. Nezbylo mu, než stát se práskačem, ale ani to mu asi nepomůže, buďto bude sedět celý život, nebo skoro celý život, s vyhlídkou na to, že až ho pustí, tak ho spousta lidí bude chtít zabít. Jeho kámoši na tom celém profitují děláním videí na youtube, kde vykecávají každou miniaturní podrobnost pro a proti, což ale sleduje FBI, a začleňuje si jako důkazy proti němu, a tak pak některá obsažná videa zase mizí, a objevují se jiná, upozorňující na fakt, že tamta byla smazána a tak pořád dokola. My vám ale přinášíme jen shrnutí pár zajímavých faktů, které jsou na jeho příběhu poučné, a přesahující, protože hezky ukazují, jak to na světě chodí. Často totiž platí, že kdo s čím zachází, s tím taky schází. ¨
Úvodem stojí za zmínku, pro ty kdo to nevědí, že 6ix9ine byl jednu dobu propojen na slovenskou scénu, míval slovenského manažera a jeho featuring se dá najít na tracích slovenských umělců. Flexit s evropskými týpky ale 6ix9ine nemohlo stačit, a tak se Tekashi zamýšlel jak dosáhnout totálního fejmu. 

Rozhodl se ve svém klipu GUMMO použít symboliku gangu BLOODS – červené šátky a gesta rukou. Ať už jejich členem doopravdy někdy byl, nebo ne (což odsud opravdu nemůžeme posoudit, a řeší to FBI) rozhodnul se na sociálních sítích prezentovat jako jejich king. Tím nas*al nejen CRIPS, kteří s BLOODS dlouhodobě bojují, ale i skutečný real BLOODS členy. Protože i kdyby byl jejich členem, težko jejich králem, ale spíše malým smradem (to je asi logické už díky jeho věku).

Každopádně ze sebe dělal toho nejtvršího a nejhrubšího, a protože mu na to lidi začali odpovídat, musel přitvrzovat, aby se image držela. Natáčel se, jak si objednává vraždu Chief Keefova bratrance, natáčel se při ozbrojeném přepadení a dalších trestných činostech, jak jsme už psali. U soudu 27.listopadu se jeho právník bránil tím, že 6ix9ine nikdy nebyl členem žádného gangu a že si na všechno jen hrál… v čemž mu soud dal částečně zapravdu, stanovil další soud na 4. září 2019 a vypadá to, že 6ix9ine následující měsíce stráví ve speciálním vězení pro policejní informátory.

Tekashi 69 a doživotí? Album odloženo, 50 Cent se k němu otočil zády, Nicki Minaj se za něj modlí

To jediné, co je na jeho životě „real gangsta“ je to za co ho FBI sbalila (a po týdnu z toho oprostila) – obvinění v angličtině zvané „racketeering“ ve významu asociování se se zločineckou organizací – a pak tedy mu byla přišita všechny prohřešky, za které se postavili BLOODS – dle logiky „chlapče, ty jsi tedy hlava BLOODS, okej, tak půjdeš sedět za všechno, co udělali. Toto obvinění bylo v americké justici v minulosti klasicky používanou příčinou k tomu, aby zavřeli spoustu skutečných gangsterů, na které nic jiného neměli. 
 
Dne 27.11. se ukázalo, že Tekashi 6ix9ine je NEVINEN ve federálním obvinění z „racketeering“ a jeho soud byl tedy stanoven na 4. září, a v tuto chvíli to vypadá, že do té doby zůstane zavřený. U soudu také zaznělo, že jeho instagramový profil bude použit jako důkaz. FBI má lidi, kteří projdou všechna jeho sociální média a půjdou hodně hluboko. 
 
V obvinění z ozbrojené loupeže 3.dubna se na rozdíl od obvinění „racketeering“ však zdá být potvrzeno, je dokázáno, že se ho účastnil společně se svým exmanažerem Shadim a dvěma dalšími členy gangu Nine Trey Bloods. Obvinění proti zmíněným pánům čítá 17 prohřešků, vedoucích zpět až do roku 2013. Jaké má teď Tekashi 6ix9ine možnosti? Pokud se rozhodne, že chce být informátorem, bude vůbec uvěřitelným svědkem? Když sama FBI ví, že vlastně celý život jen trollil, a hrál si na nějaké role, může v takové pozici vůbec být pro FBI směrodatný svědek? Postaví se a ukáže na toho, toho a toho, a bude tak proti sobě štvát další lidi, v honbě zachránit si kůži…
U soudu prý Tekashi skoro nemluvil, jen seznal, ze chápe obvinění, která jsou proti němu vznesena. Většinu času měl oči sklopené dolů, a občas se podíval za sebe a zívnul. Teď ale není správná chvíle na to mlčet, Tekashi. Měl bys radši začít mluvit. Soud také jemu, jeho manažerovi a jeho matce zmrazil bankovní konta. Jak zaplatí v budoucnu svým právníkům? Objevily se i zprávy, že už dluží své security service… 
 
Přesto ale Tekashi zvládnul své přítelkyni koupit k narozeninám Rolexky za více než 350 tisíc dolarů, které jí byly jeho jméném doručeny, což mi v dané situaci nepřijde jako úplně rozumný finanční tah. Zatímco slečna Jade se na sociálních sítích chlubila dárkem „zpoza mříží“, Tekashi byl ve vězení napaden a přeložen do speciálního zařízení pro policejní informátory, zkorumpované policisty a násilné pedofily. Do toho uniklo neoficiálními cestami jeho nové album „Dummy Boy“, čímž přišel o další peníze. Nové album asi jen tak nevytvoří.
 
Jeho další cestu už jsme naznačili v úvodu… a tak dopadl kluk, který MOC chtěl aby se o něj všichni strašně moc zajímali, a sledovali jeho sociální sítě, a to za každou cenu, a myslel si že vše ví nejlíp a nenechal si od nikoho poradit. Sedí ve vězení, kde ho chtějí zabít a znásilnit, kam ho zavřela FBI, protože ho chtějí zabít i venku, a FBI si prochází jeho statusy aneb jeho snahu o to, vypadat jako největší gangsta, podle čeho mu vyměří, kolik let ho budou mít zavřeného. Tak se mu to povedlo, víc podrobně než FBI už asi jeho statusy nikdo sledovat nemůže. Kdo s čím zachází, s tím taky schází.

113kw

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
113kw

photo, video, writing FOLLOW ME instgr / 113kw I ytb I twitter / 113kw CZECH OUT my movie about parties drugs and philosophy: rootsinego.cz

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?