hledat

ITF CZ-SK ’05 komplet info

Sdílej

Zimní spánek, kterému se oddávala oficiální stránka domácího ITF – www.itfczechoslovakia.com je definitivně u konce a všem DJ’s se doporučuje ji sledovat pro aktuální novinky. Ve zkratce ale to nejdůležitější naleznete i zde.

 

Kvalifikace ITF Czecho-Slovakia proběhne stejně jako loni v rámci festivalu Hip Hop Kemp kde mu bude vyhražena jedna ze stagí – UREI Tent první dva dny festivalu – v pátek 19.8. a v sobotu 20.8. Kola kvalifikace se roztočí pro sólo kategorie: Scratching a Beat Juggling v pátek a Advancement Class v sobotu. Letos se bude soutěžit i v kategorii X-Perimental Class, ale díky předpokádané účasti pro ni asi nebude kvalifikace nutná, stejně jako pro kategorii DJ Teams. Obě dvě se samozřejmě objeví až na letošním finále ITF CZ-SK (pokud by však bylo více než 5 zájemců o účast v kategorii X-Perimental Class, bude kvalifikace i pro ni, případní zájemci nechť se hlásí na emailu info@itfczechoslovakia.com).

 

Podrobná pravidla jsou k nahlédnutí na stránkách www.ITFczechoslovakia.com stejně jako přihlášky, které si můžete stáhnout i zde:. Uzávěrka přihlášek, které je potřeba poslat buď na email info@itfczechoslovakia.com nebo poštou na adresu: BBARÁK, Přibyslavská 10, Praha 3, 135 00, je pondělí, 15.8.’05.

 

V porotě na kvalifikaci ITF zasednou úřadující dvojnásobní světový ITF šampioni Lordz Of Fitness z Německa v plném složení – Kid Fresh, Rafik, Rasgunyado a J-Bounce.

 

A pokud už se nemůžete dočkat finálových soubojů, kde se naši nejlepší DJ’s na čele s Fivem a Trafikem utkají o domácí tituly, dočkáte se 16. a 17. Září v Pražském Abatonu. Postup na Evropské finále bude ve hře v kategoriích Scratching, Beat Juggling, X-Perimental Class a DJ Teams (a proběhne 12.11. v Irském Dublinu) a na samotný vrchol celé sezony, finále světové, jenž by mělo proběhnout 17.Prosince blíže, než si myslíte.

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?