Reklama

Kdo jsme

Server bbarak.cz je denně aktualizovaný hudební webzine mapující domácí a zahraniční hiphopovou kulturu.

Kdo dělá web

Web v tuto chvíli spravuje zhruba 7 redaktorů a fotografů (+ externisté). Všichni redaktoři se profesionálně zajímají o jednotlivé elementy hiphopové kultury. To zajišťuje přínos kvalitních textových materiálů či fotografií z akcí.

Vznik, historie

Bbarak.cz zahájil svou činnost v roce 1998, kdy fungoval jako virtuální měsíčník. Později byl rozšířen o tiskový magazín. Na jaře roku 2002 server prodělává významný update stran administrace a vzhledu. Startují denní aktualizace, množství fotoreportů z akcí, partylist a rozsáhlé diskuzní forum.

Inzerenti

Mezi naše hlavní inzerenty patří firmy zabývající se výrobou či prodejem deejayské a jiné hudební techniky, promotéři hudebních a kulturních akcí, mobilní operátoři, výrobci a distributoři oblečení, obuvi, nápojů atd. V neposlední řadě tvoří naše inzerenty média (rádia, tištěná média a různé internetové servery). Reference: T-Mobile, O2, Mountain Dew (Pepsi), ČSOB, Pinneli (Semtex Energy Drink), skateshop.cz, LG, Ecko & G-Unit, Russel Atletics, Hip Hop Kemp, Boombox parties, Queens.cz, Converse, Indielabels.cz, Adidas,Lucerna Music Bar, a další.

Náš čtenář

Naši čtenáři jsou především mladí lidé ve věku mezi patnácti a pětatřiceti lety. Lidé, kteří buď aktivně poslouchají hip hop - stále více oblíbený hudební styl, nebo se o tento žánr okrajově zajímají a vyhovuje jim množství a forma, kterou na našem serveru našim čtenářům poskytujeme.

Pro více informací a zaslání ceníku: Bobby Rohál, bobby@bbarak.cz

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná