hledat

Indy: Přestal jsem se hlídat a je mi jedno, co si kdo myslí. Neškrtám a jsem mnohem svobodnější

Sdílej

Foto: Lukáš Wageneter (Red Bull Music House)

O tom, jak se s odstupem času dívá na téměř šest let starý projekt KMBL…
 
"Mám tu desku hrozně rád, ale jsem schopnej chápat, že se minula účinkem. Hodně lidí překvapila moje vlastní produkce a hejtovali mě, že se seru Máňovi do zelí. Další věcí byly můj hlas a flow. Bylo to hodně satirický, jízlivý a neosobní. Ale klíčovej průser byl výběr singlů. Na albu bylo hodně klasickejch věcí, ale vybrali jsme dvě synťákovky. Všichni pak podobně vnímali celou desku."
 
O tom, zda ještě mohou Indy a Wich v roce 2016 bavit rapové fanoušky…
 
"Je jasný, že nejde navázat v místě, kde to skončilo. Z části to je daný i fanoušky, kteří o něco zestárli a přišli noví, u kterých nejde nic odhadnout. V první řadě bychom jim chtěli udělat radost, aby si řekli: To je bomba. Já jsem ready, ale hlavně jsem šťastnej, že to všichni bereme prokapelně. Není to tak, že by se sešly tři sólový jména, odehrály, sbalily škváru a jely pryč. Všichni k tomu přistupujeme zodpovědně a má to pro nás určitej význam."
 
O tom, jestli bude kromě snglu i nová a v pořadí tředí deska…
 
"V tomhle jsme opatrný a od začátku jsme nechtěli extrémní humbuk. Je přirozený, že se na to lidi ptaj rovnou se singlem, kterej ještě ani není venku. Ale ani já, ani La4 nebo Wich ti neřekneme – “Ne, nechceme mít třetí desku, která nám udělá radost”. Vůle a chuť tam jsou a dalo by se říct, že to směřuje k desce. Dospěli jsme ve všech rovinách a setup nebyl za posledních 10 let lepší než teď. Teď máme jeden výstřel v podobě singlu. Pokud se dostaví dobrý feedback, tak nás to posune dál."
 
Kompletní interview najdete zde.
 
RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *