hledat

Indy a Wich na polské desce Elda!!

Sdílej

Jak vás 2kw ve svých pravidelných novinkách z polské fronty informoval, Eldo – rapper z kapely Grammatik, která je u nás „jako doma“ plánuje svojí druhou sólo desku. Já mám však žhavou aktualizaci této zprávy. Na této desce se po předchozí podařené spolupráci objeví Indy a Wich.

Eldo hostoval na debutu Pražáků snad v nejlepší pecce alba „Síla slova“. Na oplatu bude mít Indy s Lavorem featuring na jedné jeho věci a Wichour jednu svojí produkci. Tohle je určitě hodně pozitivní zpráva, protože Eldo je velmi uznávaný rapper, i přestože na polské scéně nepříliš oblíbený, díky jeho upřímné puse, která rapem říká vše co si myslí (to je na delší diskuzi).

Každopádně pro naši scénu další plus. Ozvu se s dalšími podrobnostmi.

NOVINKA Z 21.12.2002 (2kw)
Eldo s další deskou bez Grammatik
Začíná se mluvit o další zásadní věci na severovýchodní frontě, druhé sólové desce v Čechách asi nejuznávanějšího polského rappera, Elda z kapely Grammatik.

První deska se jmenovala „Opowieść o tym, co tu dzieje się naprawdę”, ale druhá by měla vyjít už na přelomu března a dubna roku 2003, který se neúprosně blíží. Bude se jmenovat „Eternia”.

Takže se můžeme těšit. Fanoušci Grammatik ať určitě navštíví BBaRáKshop, který je nabitý CDsama a vinylama od Grammatik a Elda.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *