hledat

Tags:

Hugo Toxxx nezůstal nakonec jen u pár slov. Na skladbu od Lvcse Dopea oplatil stejnou mincí

Sdílej

Hovězí jak kráva? Kamion z Polska by byl pro zdejší celníky asi zajímavějším artiklem, ale nepohrdneme ani tataráčkem s dvěma topinkami. Redakce Bbarak.cz ostatně jako vždy sedí u stolu jako hladový, ale vděčný strávník. A co se bude servírovat? Zatím registrujeme aperitiv a pár předkrmů, ale doufáme, že se plamen boje rozhoří naplno.

Lvcas Dope je již pár měsíců pranýřován za desku s DJem Wichem, která vykazuje neprůhledné financování, ale i jednání obou aktérů. To neuniklo pozornosti zbytku scény a tuzemský král refrénů uplynulého roku chodí po ulicích s výstavním terčíkem na svém čele.

Nedávno se o něj otřeli Sensey s Hugo Toxxem ve skladbě „Tank“, na kterou Lvcas Dope odpověděl věcí „Ukřivděný“. Přestože Hugo již v úvodní ruletě přiznal, že ho baví jen dissovat, druhá strana si to vzala velice osobně.

A člen Super Crooo není žádným floutkem, který by si nechal srát na hlavu. Teda on se vlastně prezentuje tak, že posírá ostatní sám. Výsledkem je věc „Buze“, ve které se odhaluje pár pikantností i vtipných pasáží. Máme hlad, chceme víc, tohle hovno by mohlo smrdět od hlavy až k patě.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz