hledat

Hudbou proti náckům!

Sdílej

Dnes (v pátek) vás čeká v Mělníku kvalifikace na HPDJ 3, ale zítra (v sobotu) – v areálu pražské Štvanice – na Střeleckém ostrově velký, především svou myšlenkou hutný, festival Music Beats Local Nazi.

Každý už se zřejmě s touto kampaní potkal a každý už snad i pochopil, že nejde o žádný suport nacismu s rasismem, nýbrž o „ironicky vykloubené pojetí ubohosti“ nacismu a je tedy především kampaní pro jeho potlačení.

Po vtipných a účelných televizních a jiných mediálních projevech nastává způsob – hudba, její umění a vliv. Hiphopová kultura, která se samozřejmě už ve své podstatě rasismu vyhýbá (aspoň v evropském měřítku) nesmí na tomto velkolepém festivalu chybět. Naopak bude více než slušně zastoupena. Vystoupí zde spousta DJů, 5 kapel z Čech i zahraničí – hlavní hvězdou bude německý fejmař KC Da Rookie!, ale bude zde i spousta exhibicí (breakdance, hakisak, bikes, skate), dále beatbox, divadlo a projekce. Přikládám kompletní seznam vystupujících.

Začátek je už v 10hod dopoledne. Do 15:00 hodin je vstupné dobrovolné, tedy i zdarma, poté za 350,- s veškerou přístupností na všechny stage – hiphopový, tedy Street Stage, nebude na festivalu zdaleka jediný.

Samozřejmě, že účel je jasný. Kdo jen trochu souhlasí s touto kampaní, ať dorazí, ale navíc výtěžek ze vstupného bude věnován samozřejmě na protipovodňové reflexe -jelikož spoluúčastníkem v organizaci tohoto projektu je nadace Člověk v tísni. Takže nejen svou účastí podpoříte tuto skvělou myšlenku „pro lidství“, ale i každou svou vloženou korunou můžete podpořit lidi, kteří to zřejmě potřebujou kvůli vodě.

Nebudu zdržovat, zítra přijdte na Štvanici, už od 10hodin dopoledne se na vás těší Music Beats Local Nazi s parádním hiphopovým programem po celý den:

14. 09. 02 – MUSIC BEATS LOCAL NAZZI
střelecký ostrov Štvanice

STREET STAGE

DJs:
Kato (Praha)
Skupla (Praha)
Kwé (Louny)
Orion (Praha)
Wich (Praha)
Rijechy (Praha)
Trafik (Praha)
Cut Dem (Praha)
Five (Brno)
Opia (Brno)
Chocolatic (Mikulov)
J-Kid (Jihlava)

EXHIBICE:
Breakdance exhibice
Electric Boogie exhibice
TMS Hakisak exhibice
Red Bull bike exhibice
Mystic Skate tým exhibice
freestyle BMX exhibice

HLAVNÍ PROGRAM:
moderátoři: Jesus, Cossiga, Kajag
současně: exhibice; výstavy fotografií a obrazů; live graffiti show
divadlo dětiPŘEDbranou; videoprojekce
beatbox show

KONCERTY:
Krakala (Slovensko)
Jižní Pijonýři (Jihlava)
Naše Věc (Brno)
Paktofonika (Polsko)
Kc Da Rookie + Pure God (Německo) featuring Dj Perez

info:
K-Hill
ČLOVĚK V TÍSNI
MUSIC BEATS
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Předchozí článek
Další článek

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Už jsi četl?