hledat

Hrajte o 4 poukazy na místo, kde už popáté ožije (nejen) slovenský hip hop

Sdílej

Budou graffiti. V pátek se bude malovat na čtyřicetimetrovém "openwallu". Bude moci malovat každý, jen s vlastními cany. Sobota se ponese ve znamení exhibice.
 
Bude bboy battle. Festival bude poprvé hostit slovenskou kvalifikaci na světové finále soutěže Outbreak Europe. Battlit se bude ve dvou kategoriích 1 vs. 1 a 2 vs. 2. V porotě budou Polák Kido, Čech Iggy Boy a slovák MG, s tím, že speakerovství obstará Lil Pablo a jako Dj se představí Miniboj Killa.
 
Bude volejbal. Své schopnosti si budou moci vyzkoušet nejen návštěvníci, ale i známé osobnosti slovenského showbusinessu. Registrace tým proběhne v sobotu od 11:30 – 12:00..
 
Bude streetball. ten je ostatně na programu každý rok. Nyní proběhne turnaj pod záštitou SBA s možností postupu do velkého finále 3X3 Basket Tour 2017. Hracím dnem bude sobota, s tím, že se bude finišovat v 15:00.
 
Bude Ladies Zone. Něžná pohaví budou moci zdarma vyzkoušet služby vizážistek, které se postarají o líčení i účesy. Informace o všem podstatném včetně lístků hledejte zde.
 
Rychlá soutěž o 2 x 2 lístky na HHŽ 2017:
 
Kdo na bratislavských Zlatých pieskách ještě nikdy nevystoupil?
a) Dj Premier
b) Havoc
c) AZ
d) Redman
e) Pusha T
 
Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do pondělní půlnoci. Kromě předmětu Hip Hop Žije nezapomeňte přiložit ani civilní jméno a rychlý kontakt. Hodně štěstí!

Diskutuj na Bbarak.cz