hledat

Tags:

Hip Hop Žije mění jméno letošního headlinera. Kdo nahradí M.O.P?

Sdílej

V sobotu bylo organizátory festivalu Hip Hop Žije oznámeno, že několik týdnů známý headliner v podobě partičky M.O.P nakonec na Zlaté Piesky nedorazí. Aktuální ročník se však bez velké americké tváře obejít nemůže, což potvrzuje nedělní odpoledne, kdy byla oznámena adekvátní náhrada.

Lehké rošády v line upech se nevyhnou žádnému festivalu. Hip Hop Kemp to moc dobře ví, stejně tak i jeho slovenský brat Hip Hop Žije. „Je nám to líto, ale MOP nám dnes oznámili, že tento rok na našem festivalu nevystoupí z vážných rodinných důvodů jednoho z členů. Dostali jsme však příslib, že další rok přijedou a dají svou show pro slovenských fans,“ znělo v prohlášení organizátorů na sociálních sítích. V ten samý okamžik bylo také oznámeno, že o den později bude veřejnosti představena náhrada.

Slovenský rapový svátek s několikaletou tradicí letos na okraji Bratislavy v lokalitě Zlaté Piesky přivítá náhradu, která je v hudebním světě známá jako Ja Rule. Známý americký rapper a herec je na scéně již více jak dvacet let a během své show nechá zcela jistě připomenout všechny jeho známé hity. Možná se dočkáme i novinek, neboť se proslýchá, že by jeho nové album mohlo spatřit svět ještě letos.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz