hledat

Hip Hop Rasizm Stop, vol.2

Sdílej

MGK records vydávají druhé pokračování své kompilace Hip Hop Rasizm stop! Mezi těžkou převahou polských raperů se na dvojcédé objeví i čeští zástupci. MGK Records sami píšou: „Máme čest informovat, že už v říjnu se v obchodech (na území Polska, Německa, Čech, Francie, Ruska a některých států USA) objeví první tohoto typu kompilace na světě „Hip Hop Rasizm Stop! #2“ – druhá část této kompilace se bude lišit od té předešlé tím, že bude mezinárodního charakteru, díky hostům, kteří souhlasili s účastí na této kompilaci.
Mezi nimi se objeví také skupiny z Polska (Intoksynator, Firma, THS, Gorzki, Chłopaki Z Szarego Tłumu, BRZ, Żądło, DHO, Te-Ka, Afirmacja, Konsulat, Kapli, Preludium…), Čech (De Fuck To, 5MC’z, Rhymes Street Squad), Spojených států (Little Egipt, Unknown Prophets, Yejide…), Německa (DJ.Stylewarz, Ferris MC, MC Flavour, Brixx, 3Ster…), Itálie (Club Dogo), Francie(Diaspora), a také z Litvy, Tunisu atd. Krom toho se na kompilaci objeví instrumentálky produkované DJ Adamsem a Igorem, stejně tak jako beatbox v podání polské skupiny The Elements a německých beat boxerů ukrývajících se pod pseudonymy Elot & Bina. Na kompilaci se rovněž objeví mladé skupiny objevené porotou v konkursu „Robisz Rap? – Pokaż Go!!! (Děláš rap? – Ukaž ho!!!)„.
V rámci promoce kompilace bude zorganizována v pokud možno co nejvíce polských městech koncertní trasa, na které vystoupí skupiny reprezentující kompilaci jak z Polska tak i ze zahraničí. Už teď se ví, že koncetní trasa bude zahrnovat města jako: Rzeszów, Katowice, Warszawa, Kalisz, Zielona Góra, Huta, Bielsko Biała. K tomu budou zrealizovány dva videoklipy, z čehož jeden k tracku katovické skupiny Preludium produkovaného IGS’em – co nevidět album!!), a druhý bude promo mix několika tracků, produkovaný warszawským Room Pipe
Studio
.
Dalším plusem této kompilace bude fakt, že nahrávky budou na dvou CD a jejich cena by neměla překročit 29,99 PLN (kolem 225,- Kč)
Tuto kompilaci vydává stejně jako minule hip hopový label MGK records„.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *