hledat

Hip Hop nezastaví ani mříže. První singl z alba 1991 je venku

Sdílej

Nejspíš nejosobnější a nejhlubší výpovědi ze strany Michajlova jen přijdou. Album 1991 stihnul nahrát za neuvěřitelné dva týdny, těsně před nástupem do výkonu trestu a vyjádřil se k tématům, která by jinak možná ani nezpracoval. Dnes máme možnost poslechnout první singl z tohoto alba, který obeatoval LKama a kde si vzal výkonnou produkci na starost DJ Opia. Mix a mastering je v rukou Matěje Straky z NERIEŠ, a probíhá za nepřítomnosti hlavního aktéra. Úkol tedy nesmírně těžký, avšak zatím se zdá, že Matějovy šikovné ručičky jej zvládají bravurně.
Tracklist a hosté z alba budou odhaleni až s druhým singlem, který se dočká i vizuálu. DJ Opia slibuje jména, které jsme zatím s Michalem na jedné skladbě neslyšely.  Mezitím se můžete kochat coverem alba, který zobrazuje Michajlova jako batole v náručí své matky.
Datum vydání zatím není jasné – podzim zřejmě brňenská partička nestíhá, tak se zde skytá možnost, že si počkáme až do Vánoc. Konec konců, kdo by nechtěl pod stromeček první české rapové album, které autor vydává počas výkonu trestu?

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz