hledat

Tags:

Hilltop Hoods přepisují historii australského hudebního průmyslu. Co se úspěšné partičce podařilo?

Sdílej

Protinožci mají velké želízko v hudebním ohni. Trvalo to dlouho, než se to zlomilo, ale zlomilo se s noblesou. Po třiadvaceti letech existence první turné po Evropě, první kontakt s českým publikem a nezapomenutelné zážitky na obou stranách. Příslib, že se vrátí, a tak se i stalo. A nebylo to naposledy, neboť tu budou i 17. října v pražském Lucerna Music Baru.

Partička z Adelaide spojená nejen přátelským poutem, ale i hudebním názvem Hilltop Hoods není českému publiku neznámá. Loni na Hip Hop Kempu šokovali i ty, kteří o nich doposud nevěděli. Redakce Bbarak.cz sleduje jejich kroky již dlouhé roky a podařilo se ji realizovat i dva rozhovory vedené ve velice přátelském duchu. A poslední album „The Great Expanse“ z února tohoto roku bylo ohodnoceno velice kladně.

Hilltop Hoods potvrdili svou roli aktuálních lídrů v Austrálii, když se zmíněnou deskou přepsali historii tamního hudebního průmyslu. Jako první totiž dokázali prodat více jak milion svých alb. To se doposud v zemi, kde je možné za městem narazit na volně žijící klokany, nikomu nepodařilo. A je jisté, že již za dva týdny budou hity z poslední desky znít i v útrobách pražského klubu.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1