hledat

Hectic – Posedl mě démon

Sdílej

K prvnímu dni letošního roku pořádně přitvrdíme. Máme radost, že vám můžeme představit další novou kapelu, protože má předpoklady být velmi dobrou skupinou, má venku debutové album a ještě pro nás mají výborný videoklip. 
 
Parta Hectic pochází z Ústí nad Labem a založil ji člověk, který dříve vystupoval v kapele Kodex. V minulosti hráli i na Hip Hop Kempu, vydali pár alb, následně zakladatel dotyčného kolektivu vystupoval pod nickem Shpella. Nahrál jedno album a po té se rozhodl, že si splní svůj hudební sen a založí rap – metalovou kapelu.
 
Členové kapely jsou Shpella – rap/zpěv, Khárl Kroft – bassák, Les Paul – kytara, Jan Denk – kytara, DJ Stoody – scratch a na bicí Zajec, jehož momentálně nahrazuje Cartmen.
 
V poslední části letošního roku tahle banda nahrála album Systém. Obsahuje 13 songů, na desce spolupracovali jména jako Magma Hotel, Astral – Alfa Sekta, Pechi, Kubake či ResetedH.
 
Tohle je na české poměry kvalitní a originální nu metalovo-rapová záležitost. Dobrej rap, pořádný kytary a scratche. Chystají se videoklipy a bude se křtít toto první dítko. Určitě se poohlédněte po této bandě a rovnou ochutnejte super věc "Posedl mě Démon". 

Ruck Pý

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz