hledat

Haystak vyzývá Benzina k miliónovému rapovému souboji

Sdílej

Bílý MC z Nashville, Haystak, nechápe, jak se podle vyjádření v magazínu The Source, mohl vetřít někam, do čeho se narodil. Rapová hudba přeci provázela celý jeho život. Přes dotyčný článek se sice přenesl, ale vyzval Benzina, který podle něj za vším stojí, k souboji. Domnívá se, že Benzino užívá magazín (jehož je spolumajitelem) k záchraně své nevýrazné hudební kariéry. Podle něj je to právě Benzino, kdo se snaží někam infiltrovat.

Haystak hodá celou debatu o hodnotě bílých emcees vyřešit „staromódním“ způsobem, přes mikrofon. Spolu se svým managerem je schopný souboj uspořádat prakticky kdekoli – třeba v Madison Square Garden, na MTV nebo jen tak na ulici. V případě, že Benzino vyhraje, dostane od vyzyvatele milión dolarů. Haystak si je však jistý, že žádný šek vypisovat nebude.

Již před tím se Benzino navážel do Eminema. Jejich rozepře vyvrcholila vydáním několika tracků. V „Pull Your Skirt Up“ a „Die Another Day“, se Eminemovi, dostává označení „2003 Vanilla Ice“ a „rap Hitler“. Slim Shady odpověděl stejnou mincí, vytvořil „The Sauce“ a „Nail in the Coffin“. Benzinovi vadí, že Emův obrovský úspěch ubírá prodejnosti všech ostatních raperů.

Zdroj:AllHipHop a Rolling Stone

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Další článek

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Už jsi četl?