hledat

Gzuz pochopil principy kapitalismu a nastavil zrcadlo času nejen Německu

Sdílej

Jeho dlouho očekávané sólo „Wolke 7“ spatřilo světlo světa v závěru května a obsahuje celkem 13 stop. Člen hojně vyhledávané formace 187 Strassenbande v limitované edici přihodil navíc EP o dalších pěti chodech. Proč je Gzuz u našich západních sousedů tak milován?

Protože přináší reálný obraz na společnost s velkou dávkou nadsázky a tohle spojení funguje ve skvělé symbióze. Neutápí se v sladkých frázích a nemaluje růžový svět. Jeho tvorbu lemují drogy, zbraně, sex a možná i české tvrzení, že „silnější pes mr*á“.

Gzuz rád provokuje a poukazuje na stupiditu systému, které mu otvírá do kořán vrata neřesti s vědomím, že při dobrém panování mu vše projde bez újmy. Ze systému si udělal svého otroka, který mu teď zobe z ruky, stejně jako fanoušci hltají jeho rap. Za velkou louží je jako jeden z mála Němců sledován a popisován slůvky respektu. Slušná práce.

Pokud máte chuť na pořádnou porci tvrdého rapu, který nemaže med kolem huby, zkuste album „Wolke 7“. Mezi hosty naleznete tváře ze stáje typu Bonez MC, LX či Maxwell, ale přítomni jsou i RAF Camora, Ufo361 nebo Capital Bra. Gzuz vsází na syrovost a přímočarost a sklízí ovoce. Sobectví na každém rohu. Jeho nová deska je bezesporu adeptem na nejlepší německé rapové album tohoto roku.

Tracklist:

01. Warum ?
02. Was hast du gedacht ?
03. Wolke 7
04. Über Nacht feat. Bonez MC, Maxwell & Ufo361
05. Drück drück feat. LX
06. Halftime
07. Träume
08. Bis dass der Tod uns scheidet
09. Neuer Tag neues Drama
10. Was erlebt feat. Bonez MC
11. Niemals satt
12. Diskutieren?!
13. Nur mit den Echten feat. Trettmann
 
RUKAHORE_SHOP_BANNER
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz