hledat

Tags:

Ghostface Killah poodkryl, čím hodlá potěšit své fanoušky již za pár týdnů

Sdílej

Asi uznáte, že dostal Ghostface Killah do vínku více talentu a charisma než Masta Killa nebo U-God a projevilo se to také na sólo projektech, které budou velmi brzy atakovat neuvěřitelné číslo 20.

Když totiž nebudeme počítat čistě sólovou tvorbu, za posledních patnáct let byl Tony Starks namočen hned do deseti dalších „vedlejšáků“, na nichž dělal například s Theodore United, Trife Dieselem, Sheek Louchem, Adrianem Youngem nebo Czarface, kteří se o pozornost přihlásili letos.

V roce s devatenáctkou na konci už ale bude Pretty Toney opět stát jen a pouze na vlastních nohou a výsledkem má být novinkový nosič „Ghostface Killah´s“, který může při optimistickém pohledu vpadnout na trh ještě do konce srpna.

Loupežný ideo singl „Conditioning“, o jehož hudební stránku se postaral Danny Caiazzo, ho zastihuje v docela dobré formě. Když totiž Ghost dělá, co mu vždy šlo nejlépe, a sice storytelling, přímá konkurence se musí cítit jako peleton, jenž v jedné z horských etap Tour De France nezachytil únik a na vítěze nabral obří ztrátu.

 

Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz