hledat

Tags:

Francie upozorňuje na nový talent v rapu. Čím ji devatenáctiletý mladík uhranul?

Sdílej

Země galského kohouta je lokalitou nepřeberných možností. Rozhodně tu nezavírají oči před novými postupy a tvářemi. Teď máme na mysli rapovou scénu, která na této adrese bývá považována za jednu z nejkvalitnějších v Evropě a takový spojovací přístav s Amerikou. Francie nyní představuje další jméno, které si získává stále více pozornosti, přestože byste v jeho občance nalezli u věku teprve číslici devatenáct.

Jeho kredit raketově roste. Podle dostupných informací již koketuje s rýmy od šestnácti let. Později, když byl ze školy vyhozen za častou absenci, začal Koba LaD více pilovat talent, až po něm šáhl label Def Jam Fance. Jen pro ujištění připomínáme, že tahle stáj neklepe na ramena každému.

V září minulého roku vydal debutové album „VII“, ale již v krátkém sledu nám servíruje další dlouhohrajku „L’Affranchi“, která čítá v tracklistu i dvě aktuálně obletované tváře Ninha a Nisku. Právě druhý jmenovaný se podílel na skladbě „RR 9.1“, jež se dočkala vizuálního doprovodu. První deska se vyšplhala na vrchol v žebříčku Apple Music 8 a v březnu byla oceněna platinou. Jak si povede mladší bratříček?

 

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz