hledat

Tags:

Fler se vydal již na svou patnáctou sólovou výpravu. Kdo se k němu přidal po cestě?

Sdílej

Hudební kariéra berlínského rappera s polskými kořeny se dá označit za hyperaktivní. Fler alias Frank White se totiž vydal již na patnáctou sólovou výpravu. Podle očekávání zde nenalezneme mezi hosty Bushida, členy 187 Strassebande či Capitala Bra. Kontroverzní tvář německé scény i tak budí pozornost v roce 2019 deskou, která se dočkává zajímavých prodejů.

Již ve škole dělal průsery a také jeho hudební stopy lemují prohřešky. Vyučený malíř-dekoratér kolem sebe často kope a již s celou řadou německých kolegů si stihl prohodit pár „komplimentů“ formou dissů. Nový dlouhohrající materiál pojal za název „Colucci“ a na prodejních pultech se ocitl 29. března pod křídy svého vlastního labelu Masculine. Samozřejmě nechybí ani limitovaná edice, kterou distribuuje Universal Music.

Producentský monopol na této desce má Simes Branxons, kterému s jednou věcí vypomáhal Juh-Dee. Zajímavostí je opět cover, který byl několikrát předělán, než se dočkal své finální podoby. Fler na něm jasně demonstruje svou lásku k hmotným statkům a graffiti. Mezi hosty můžeš naleznout Mosenu, který se v minulém roce stal členem stáje Masculin. Nechybí však ani berlínský veterán Sido, Bass Sultan Hengzt nebo Farid Bang. Důěru dostala i zpěvačka Adel Tawil.

Tracklist:

01. Vermächtnis
02. Jedes Gramm
03. Keyless Go
04. Dieser Boy
05. Respektlose Jungs feat. Farid Bang
06. Iced Out feat. Mosenu
07. Drip feat. Mosenu
08. Keinen wie mich
09. Stafford
10. Passiv High feat. Sido
11. Legendary
12. Stories feat. Adel Tawil
13. Wolke 7 feat. Bass Sultan Hengzt & Mosenu
14. Sex Money Murder feat. Mosenu
15. Gegenwart
16. Freibad feat. Mosenu
17. Gänsehaut feat. Mosenu

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *