hledat

Fler na nové desce zakope válečnou sekeru s Farid Bangem. Jak mu sluší Rick Ross na featu?

Sdílej

Tak hned prvním jasným signálem je zahraniční jméno v tracklistu. Fler alias Frank White moc za velkou louží neloví, proto je účast Rick Rosse na novém dílu velkou zajímavostí. Co víc, tento král z Miami bude hrát na přelomu června a července v Bratislavě na Hip Hop Žije, proto by se po cestě mohl zastavit v Berlíně a dát vzniknout i společné video.

Druhou věcí je fakt, že Flera celou jeho kariéru lemují jeho beefy s kolegy ze scény. Když v roce 2016 ukončil dlouholetý spor se Sidem, zdálo se, že bude klid. Záhy se však objevily názorové rozpory s Farid Bangem. Ten mimo jiné na svém posledním sólu evidoval také americkou hvězdu, kterou je Fat Joe. V závěru minulého roku pak vydal kolaborační desku, již třetí, s Kollegahem. Fler se však i v tomto případě rozhodl zakopat válečnou sekeru, neboť vedlejší herecká tvář z filmů „Fakjů pane učiteli“ na jeho desce hostuje ve skladbě „AMG“.

„Flizzy“ vychází nakonec 23. března pod hlavičkou Masculin a obsahuje celkem čtrnáct skladeb plus tři bonusové věci. Kromě dvou zmiňovaných je možné v tracklistu spatřit a v přehrávači zaslechnout také Azada, Jalila, Prinz Piho či Nima. Přijetí nového díla bylo u našich západních sousedů vlažné. Jedni ho oslavují a dávají mu palec vzhůru, jiní poukazují na slabou výpovědní hodnotu a obávají se, že se Fler již podruhé v kariéře vypsal a přichází další doba temna.

Tracklist:

01. Flizzy
02. Timing
03. Pfirsich
04. Big Dreams feat. Rick Ross
05. AMG feat. Farid Bang
06. Late Check Out
07. Keine Träne feat. Azad
08. Doboy
09. Interstellar feat. Nimo
10. High Level Ignoranz
11. Rolies & Lamos feat. Shen
12. Ice Cream feat. Jalil
13. Subkultur feat. Prinz Pi
14. Real Madrid feat. Remoe
15. Wayyy feat. Sinan G
16. Stapel
17. Tag Eins feat. Remoe
 
RUKAHORE_SHOP_BANNER
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz