hledat

Filadelfie vč.Mountain Brothers má domov

Sdílej

Tak před čtyřmi dny jsem psal o mrtvolách ze zkrachovalého labelu Nu Gruv Alliance, o tom, že nevím, co se děje s již natočeným albem „Self, vol.1“, které právě uvízlo ve škvíře propasti Nu Gruv a už tu mám zprávu o tom, že usídlil na labelu Baby Grande.

Mountain Brothers (Chops, Styles, Peril-L) byli dokonce několika labely odmítnuti, ale nakonec usídlili na této se více než slibně rozjíždějící se firmě, která chystá projekty s velmi zajímavými jmény (Jedi Mind Tricks, Supernatural, Canibus ad.) O tomto labelu ode mě čekejte v nejbližších dnech více informací v rámci rozjíždějící se rubriky tady na bbarak.cz, „label info“.

Člen MB, producent Chops zde vydává právě ale i svoje sólo, kde slibuje velmi tučná jména jako Bahamadia, Phil The Agony, Baby Blak, Kweli, Ras Kass, Dave Ghetto, Grand Agent a spousta dalších filadelfských talentů, ať už starozaběhlíků, tak i novotratníků. Jeho deska ale vyjde na losangeleském labelu Vocab Records, zatím co Baby Grande Records jsou výhradně philladelphskou záležitostí pro většinou philladelphské umělce.

Chops sám říká: „Bude to odlišná producentční deska se spoustou muzikálích vychytávek od intra, skity a outro, které budou mít svojí návaznost a dohromady desku provedou až do konce. I interůdy mají být něco jako filmový šot. Makám na tom dost tvrdě už vcelku dlouho, takže doufám, že ta deska bude tvrdá.“

Desku od Mountains Brothers můžeme čekat v lednu 2003, Chops už desku finalizuje.

Info:
Mountain Brothers

rozhovory s Chopsem:
Philly Hip Hop
AlphaBeats

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Předchozí článek
Další článek

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Už jsi četl?