hledat

Festival s atmosférou vítá 3 nová zámořská jména ze dvou generací

Sdílej

Raz, raz. Parta z Newarku, New Jeruzalum za to bere od půlky devadesátek. A!!!!!!!s, napojený na writerskej kořen graffiti, kterýmu věnovali svojí možná nejlepší věc. Brick City Kids nám po sobě nechali jen dvě desky, než se rozešli na svoje sólo cesty. Ne, že by ty nevedly na zajímavý místa, ale… rozhodně se na ně nezlobíme, že se zase protly a konečně je na Kempu uvidíme společně.

Raz dva, raz dva. Kdyby existoval šuplík “škoda, že tyhle už na Kempu neuvidíme”, ještě hlouběji v něm by byly %%g%%%%a%. Klasici undergroundu z Brooklynu. Puristi v nejčistší MC/DJ podobě, kdy DJ je zároveň producentem, kterej tvoří zcela jedinečnej a osobitejsound kapely, která si tak nemusí jak somráci půjčovat 8 kusů cizího soundu. Čekali jsme dlouho, s novou deskou po 15ti letech to navíc na první dobrou bude více, než uslzený setkání starších a pokročilých. Místo pro Džej Aj Džís.

Raz dva tři, raz dva tři. Kdo říkal, že mladý neví? Ví. Ví sví. Některý na to jdou tvrdohlavě, úplně po svým. A někdo zase navazuje na to, na co jsme si zvykli ukazovat prstem jako “to je klasika”. A nemusí být ani z Brooklynu nebo Queensu, může být třeba z Toronta jako R^^ F^^^^^. Člen party Bakersclub, v jedenadvaceti nejmladší kousek na rosteruDuck Down, kde jsou doma BCC, kterej krotí mikrofon stejně jako mašinu na buben.        

Když byla řeč o graffiti, přesně tam jsou doma JWP/BC. Crew z Varšavy ve složení  Ero, Kosi, Łajzol, Siwers and Falcon1 má venku novou desku Sequel, ale hlavně letos slaví kulatých 20 let na scéně. Pokud je spontánní tok energie, bez vlivů posledních módních výstřelků tvůj šálek čaje, můžeš tady počítat s tuplákem.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *