hledat

Evidence je kamarád do deště. K poslechu nového alba vás zve k sobě do auta

Sdílej
 
Vzhledem k tomu, že Evidence patří na stránkách našeho magazínu mezi nejvyhledávanější důkazy rapové aktivity, informovali jsme dosud snad o všem, co novému albu předcházelo. V minulém roce jsme přivítali singly Throw It All Away, Jim Dean nebo 10,000 Hours, na němž se Evidence po delší době sešel s DJem Premierem.
 
Ev se jinak v posledních letech věnoval hlavně produkci, když poskytl své beaty Madchildovi a Defarimu. Nedávno jsme také psali o novém albu Doma Genesise, kde taktéž obstaral výkonnou produkci Mr. Slowflow. Za zmínku také stojí znovuspojení výše zmíněných Step Brothers, jež nedávno nahodili singl Lay Some Treats On Us.
 
 
Očekávané album Weather Or Not s produkcí od Nottze, DJe Babua, Alchemista či Budgieho uvolnil ke kompletnímu poslechu samotný Weatherman. Ten zvolil jedinečný způsob streamování prostřednictvím platformy YouTube, kam nahrál celé album s doprovodným videem. V něm sledujeme ze střechy auta ulice Los Angeles, na něž dopadají kapky deště a vše je vykresleno v černobílých konturách, stejně jako cover alba.
 
Album dle prvního poslechu zůstává věrné Evidencovým tradičním postupům, přičemž ve skladbách jako Rain Drops dojde na lyriku a flow tak poklidné, že si položíte otázku, jde-li ještě o rap, nebo o recitál. Mr. Slowflow je sice expert na pomalou flow, zde však upustil i od jakkoli důrazného akcentu. Navíc nahodí téměř výpravnou barvu hlasu, na níž jsme u něj nebyli v posledních letech zvyklí. Zajímavým momentem je také piánovka Love Is a Funny Thing se slokami od Rapsody a Stylese P.
 
Album Evidence – Weather or Not si můžete poslechnout v přehrávači pod článkem. Níže přikládáme také časy, na něž ve stopáži celého streamu připadají jednotlivé skladby.
 
0:00 — The Factory (prod. Twiz The Beat Pro)
2:58 — Throw It All Away (prod. Alchemist)
5:55 — Powder Cocaine f. Slug & Catero (prod. Alchemist)
8:52 — Jim Dean (prod. Nottz)
12:55 — Weather or Not (prod. Babu)
16:59 — Moving Too Fast f. Catero (prod. Evidence)
18:32 — Runners f. Defari (prod. Evidence)
21:59 — Bad Publicity f. Krondon (prod. Nottz)
26:18 — Rain Drops (prod. Twiz The Beat Pro)
29:32 — Sell Me This Pen f. Alchemist & Mach Hommy) (prod. Alchemist)
33:26 — Love Is a Funny Thing f. Styles P, Rapsody & Khrysis (prod. Alchemist)
38:12 — 10,000 Hours (prod. DJ Premier)
41:04 — What I Need (prod. Evidence)
44:58 — To Make a Long Story Longer f. Jonwayne (prod. Samiyam)
49:11 — Wonderful World f. Rakaa (prod. Budgie)
52:46 — Be My Side Too (prod. Budgie)
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

Diskutuj na Bbarak.cz