hledat

Eamon po dlouhé odmlce dělá na novém albu s legendárním producentem

Sdílej
 
Tentokrát Eamon vyznává lásku ženě, za kterou by dal život a jeho hlasivky nám dokazují, že už dávno měl být na vrcholu hudebního zábavního průmyslu. Prožil si ale od roku 2006 své eskapády s nahrávacímí společnostmi a smlouvami a až teď má, podle soudního verdiktu, volnost vydávat co a s kým chce. Videoklip je věnován Stoupeově mamince, která nedávno odešla z tohohle světa a uvidíme záběry z jeho dětství v 70tých letech. Uvidíme v něm samozřejmě Eamona i tančit za chůze a hlavně se celým svým tělem vyžívat ve vlastním zpěvu.
 
 
Před pár lety se spojil s legendárním R.A. The Rugged Manem, natočili 2 vynikající skladby, které se objevili na albu Legends Never Die (Still Get Through Today a Luv to Fuk) Videoklip ke Still Get Through Today dnes více než milión shlédnutí. Objevil se také na AfroPolo EP a s Vinnie Pazem už má 4 pecky, které aspirují na titul klasiky. Jsou to Fraudulent Cloth (video má 3.5 milionů shlédnutí) a And God Said To Cain, které vyšli na vynikajícím albu The Thief and The Fallen od Jedi Mind Tricks. Další dvě, The Void a The Ghost I Used To Be, z posledního sólového alba od Vinnieho Paze. A samozřejmě, nejde opomenout jeho již notoricky známý hit Fuck it.
 
 
Album Golden Rail Motel bude tak Eamonovo třetí dítě (druhé album nebylo bývalým labelem vůbec promováno) a je avizováno na konec roku 2017. Je spoluprodukováno od legendy a veterána Stoupe the Enemy of Mankind, kterého známe z Jedi Mind Tricks. Stoupovy sólovky The Decalogue nebo jeho Trip Hop Soulového projektu Dutch mluví svým jazykem a mluví jasně. Víc už neprozradíme, snad jen tolik, že se můžeme těšit na skvělou hudbu.
 
Fau

Diskutuj na Bbarak.cz