hledat

Tags:

Druhý singl Dje Wiche sází na odlehčenější notu a děje se tak za asistence Ektora, Ega a Oriona, který si prozpěvuje v refrénu

Sdílej

Předmikulášská nadílka Dje Wiche se jmenuje „Jako ryba ve vodě“ a zatímco Rytmus s Elpem jí otevírají, finiš si zvali do parády Vladimir 518 a 7krát3.

První muž Golden Touch Records, pro něhož se jedná o patnácté album kariéry, si zvolil jako první singl song „Pevně na Zemi“, ve kterém si zapěl Erycan a o šestnáctky se postarali Strapo s Restovskim.

Druhá singlovka padla na věc „SHKRT“, která je věnována některým tuzemským promotérům, s nimiž mají všichni tři pozvaní díky dlouhému působení na scéně spoustu zkušeností.

Papa Ori dostal příležitost pouze ve snadno zapamatovatelném refrénu, protože se objeví ještě v pecce „Tů tů tů“ s první dámou trnavského rapu Fejbs (schválně – bude frázovat, nebo rýmovat?), regulérní sloky pak dodali Ektor s Egem, jenž je díky svému projevu nejrozmanitějším interpretem na česko-slovenské mapě, nicméně v tomto případě byl dle nás zastíněn odlehčeně znějícím Markem Elefteriadisem…

DJ Wich vsadil na zlaté české a slovenské ručičky. Tenhle tah rozhodně nebyl výstřelem do prázdna

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1