hledat

Tags:

DropKidovi nechybí vize, striktnost ani pracovitost. Album dorazí do léta, EP i video už jsou tady

Sdílej

Možná jsme úplně mimo, ale nepřipomíná vám východočeský nováček DropKid Viktora Sheena z éry Projektu Asia? Ať tak či tak, právě teď před vámi leží jeho nový video singl, jenž nese stejné jméno jako on sám a který obeatoval MadReal.

Mix a Master spáchal všem dobře známý Indy, který dohlíží na jeho kroky. „Andre je super sound inža, kterej ví co dělá a hlavně člověk s nadhledem, co nemele hovna jako plno ostatních,“ ocenil tuzemskou ikonu rodák z Hradce Králové, který aktuálně operuje v metropoli.

Důvod? „Nemůžu říct, že bych utekl za lepším. Do Prahy jsem nešel uplně kvůli hudbě, tu jsem dělal už v Hradci. Na druhou stranu jsem rychle pochopil, že to dává uplně jiný možnosti. Je tady víc lidí, co se motá kolem hudby a momentálně tu mám takovej lepší vibe a klid na psaní. Teď tu pracuju, dostavěl jsem svoje studio a sem tam jedu na víkend do Hradce. Rád se tam vracim,“ ozřejmila v nedávném interview pro bbarak.cz jedna z nových posil Warner Music Czech Republic.

Zmíněné vydavatelství si od něj slibuje další růst. „Baví nás na něm jeho vize, striknost a pracovitost,“ zní z labelu na adresu toho, který by chtěl ještě do prázdnin stihnout vydat debutové album, na němž by rád nabídl i nečekané hosty.

Ještě předtím je však třeba připomenout vypuštění EP, které bude složeno z dosud vydaných songů „Zejtra líp“, „Pořád vejš“, „Ve hře“ a právě „DropKid“, kvůli kterému jsme se tu dnes sešli a pod jehož klipem je tradičně podepsán Viet Van, jenž má na svědomí i vizuály pro Renneho Danga.

 

Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?