hledat

Tags:

Dorian z Blakkwoodu umí pracovat s atmosférou, video jeho úspěšného singlu rozhodně nekulhá

Sdílej

To, že Blakkwood svého času přišel o Viktora Sheena, není pro dané vydavatelství žádná velká tragédie, neboť má ve svém rosteru ne až tak odlišně znějícího Doriana.

Od něj jsme toho dosud neslyšeli mnoho a když už ano, žádná velká hitparáda, abychom z toho byli na týden paf a ve zbytku měsíce o něm s uhrančivým pohledem vyprávěli všem svým známým, to nebyla.

Výjimku však představuje vydařená skladba „Se zeptej“, která k němu z celého jeho katalogu zřejmě přitáhla největší pozornost a jen její audio se může na YouTube pochlubit více než třemi miliony zhlédnutí.

Příchod klipu tak byl jen otázkou času, protože by byla škoda takového potenciálu nevyužít. Akustické verzi songu nakonec vdechl vizuální život Jakub Stelzer a odvedl docela působivou filmařinu, která bude vždy lepší než tanečky současných hrdinů na parkovištích či střechách domů, jichž je všude plno.

Dorianův čtrnáctitrackový debut „Flip“, který mimo jiné navštívil i Renne Dang, vyšel před pár hodinami a my doufáme, že na něm najdeme alespoň ještě jeden poklad s podobnou atmosférou.

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz